Dopóki ziemia kręci się…

przez , 23.lis.2012, w To tylko życie

Od pewnego czasu moje wpisy pojawiają się tylko gdy jest źle, jest smutno a sny są czarne i przerażające a rzeczywistość podobna do snów. Nie liczę już dni ani dobrych ani złych. Jeśli jest jeszcze jakaś nadzieja to głęboko uśpiona, ukryta za zasłoną złamanych obietnic. Nie potrafię wprost powiedzieć, nazwać rzeczy po imieniu bo boje się, że jeśli to zrobię staną się nieodwracalne, niezmienne a tak jeszcze się łudzę, że to się nie stało, że to tylko koszmarny sen obudzę się i znów świat będzie piękny. Boże użycz mi Pogody Ducha…jak bardzo teraz jest mi potrzebna ta modlitwa by wytrwać, nie poddać się , żyć, kochać i trwać mimo wszystko…Dopóki ziemia kręci się…

:, , , , , , ,

3 Comments for this entry

 • ~MajQe

  Najważniejsza jest wiara- obojętnie w co :) ona czyni cuda.

 • ~blindwind

  „Nie potrafię wprost powiedzieć, nazwać rzeczy po imieniu bo boje się, że jeśli to zrobię staną się nieodwracalne, niezmienne a tak jeszcze się łudzę, że to się nie stało”. Nie wiedziałam, że ktoś ma tak jak ja. A to budujące, że nie tylko ja próbuję się chwiać na linie domysłów, skojarzeń, wielu rzeczywistości, byle nie określonej, byle nie przybitej, do końca nazwanej i skończonej. Boję się zawsze, że jeśli nadam czemuś nazwę, to już nigdy się nie zmieni i przez moje nazwanie będzie miało swoją ‚etykietkę’. To jakieś takieś czysto metaforyczne rozważania, ale naprawdę tak to czuję – nie wiem, czy Ty też. Ale to dziwne. Ja także miałam okres w życiu, w którym pisałam tylko wtedy, gdy było źle. Teraz zaś jest w miarę dobrze, raczej cały czas dobrze, więc piszę i tak. To jak coś nowego. Ale miłość pomaga. Mam nadzieję, że pomoże i Tobie.

 • ~fajny

  Czytałaś, kiedy pisałem, iż miałem coś podobnego, iż pisałem, kiedy było źle. Zmieniłem to. Myślę, że powinnaś zrobić to samo. I nie łam się. Będzie dobrze. Trzymam kciuki :)

Odpowiedz

Listopad 2012
P W Ś C P S N
« paź   gru »
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930  

Statystyki

 • Wszystkich wizyt: 1068
 • Dzisiaj wizyt: 1
 • Wszystkich komentarzy: 177

Archiwum